RUBINSTEIN PIANO FESTIVAL

Autor zdjęcia: Ewa Rubinstein, Nowy York,1975r

Autor zdjęcia: Ewa Rubinstein, Nowy York,1975r

Międzynarodowa Fundacja Muzyczna im. Artura Rubinsteina w Łodzi, została powołana w 2005 r., głównie w celu organizacji Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Artura Rubinsteina – RUBINSTEIN PIANO FESTIVAL.

Dyrektorem festiwalu jest Wojciech Stanisław Grochowalski.
Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, nie posiada majątku, środki na organizację festiwalu, koncertów, wystaw, na wydawnictwa książek i produkcje filmów o Arturze Rubinsteinie pozyskuje z konkursów, stale poszukuje sponsorów. W 2014 i 2016 roku fundacja nie otrzymała żadnych środków na swoją działalność tak z konkursów jak i z innych dotacji, ani od Urzędu Miasta Łodzi ani od Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie działalności fundacji, przekazywanie darowizn na cele statutowe fundacji, zakup reklam w materiałach fundacji.

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, pomoc finansową na jej działalność prosimy kierować na konta beneficjenta (fundacji): Międzynarodowa Fundacja Muzyczna im. A. Rubinsteina. Adres fundacji: 90-007 Łódź, ul. Piotrkowska 112

adres mailowy: fundacja@arturrubinstein.pl